Wierzymy, że uśmiech ma znaczenie. To uniwersalny sposób komunikacji i wyrażania emocji. Marka SEYSSO powstała po to, by dawać naszym Klientom uśmiech, o którym zawsze marzyli. Nasze produkty nie tylko dbają o zdrowie i wygląd zębów oraz dziąseł, ale również o pewność siebie, wysoką samoocenę i dobre samopoczucie. Bo tyle daje piękny uśmiech.

W naszej ofercie można znaleźć między innymi szczoteczki soniczne o najlepszych parametrach, pasty do zębów opierające się na bezpiecznych, sprawdzonych składnikach oraz produkty dla dzieci. Wysoki standard i innowacyjność naszych produktów sprawia, że cieszą się one coraz większym uznaniem.

Wypróbuj ekskluzywne produkty SEYSSO i przekonaj się, jak wielką moc ma Twój uśmiech.

Odwiedź nas: www.seysso.pl

SEYSSO Gold Forest Green to najnowsza szczoteczka soniczna marki SEYSSO. Na uwagę zasługuje fakt, że nie jest to już wyłącznie szczoteczka do zębów. Dzięki specjalnej końcówce zmienia się ona w urządzenie do oczyszczania i masażu skóry! To nie jedyna niespodzianka jaką kryje nowy zestaw w eleganckim kolorze ciemnej zieleni. Dołączone do niego etui podróżne ma oprócz funkcji ładowania szczoteczki, możliwość odkażania końcówek do zębów światłem UV. Doskonała jakość wykonania i wyjątkowa jakość pracy to kolejne powody dla których warto wypróbować szczoteczkę SEYSSO Gold Forest Green. Szczoteczka posiada pięć programów pracy i wykonuje do 96 000 ruchów sonicznych na minutę, szybko i dokładnie oczyszczając żeby z płytki bakteryjnej i osadu nazębnego.

Nowa szczoteczka SEYSSO to wszystko, czego potrzebujesz by zachwycać – nie tylko pięknym uśmiechem!

WIĘCEJ: https://fg.seysso.pl/

Menu