Firma Ivoclar Vivadent jest wiodącą międzynarodową firmą stomatologiczną, która posiada w swojej ofercie materiały w trzech grupach produktowych. W oparciu o te produkty oferuje szereg rozwiązań, które pozwalają lekarzom dentystom i technikom dentystycznym osiągać wysoko estetyczne rezultaty swoich prac.

Główna siedziba znajduje się w Schaan, w Księstwie Liechtenstein. Ivoclar Vivadent ma swoje filie i biura marketingu w 25 krajach całego świata. Zatrudnia w nich ponad 3300 pracowników na całym świecie.

Ivoclar Vivadent posiada jedno z największych centrów badawczo-rozwojowych w branży stomatologicznej. Międzynarodowe Centrum Edukacji Stomatologicznej (The International Center for Dental Education – ICDE w Schaan) jest jednym z najnowocześniejszych ośrodków szkoleniowych na całym świecie, w którym przeprowadza się kursy.

Wartości, strategie, produkty i usługi firmy Ivoclar Vivadent bazują na motto firmy, dzięki któremu możliwe jest osiągnięcie sukcesu – „Making People Smile”. To ono idealnie oddaje misję naszej pracy oraz kierunek działania skierowany na stomatologię przyszłości.

Menu