GSK jest ekspertem w zakresie higieny jamy ustnej dzięki połączeniu zrozumienia potrzeb konsumentów z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć naukowych. Kategorię produktów do higieny jamy ustnej i protez zębowych reprezentują tak znane marki jak: Sensodyne, Parodontax, Corega Corsodyl, które odpowiadają na potrzeby pacjentów cierpiących z powodu nadwrażliwości, kwasowej erozji szkliwa oraz zapalenia dziąseł. Ponadto marka Corega pomaga pacjentom protetycznym w adaptacji protezy zębowej oraz wspomaga prawidłową higienę uzupełnień protetycznych.

Szeroka gama produktów na nadwrażliwość marki Sensodyne pozwala każdemu pacjentowi znaleźć produkt w pełni spełniający jego oczekiwania. Możemy wyróżnić produkty, które w składzie mają : azotan potasu (Sensodyne Fluoride, Sensodyne Whitening, Sensodyne Deep Clean), technologie Novamin (Sensodyne Odbudowa i Ochrona) oraz fluorek cyny wraz z  kopolimerem (Sensodyne Ultraszybka Ulga  i Sensodyne Nadwrażliwość i Dziąsła). Sensodyne Nadwrażliwość i Dziąsła to ulga w nadwrażliwości i ulga dla dziąseł.

Marka Parodontax od lat skutecznie pomaga pacjentom w dbaniu o zdrowie dziąseł dzięki zawartości 67% wodorowęglanu sodu skutecznie usuwa płytkę nazębną oraz redukuje krwawienie dziąseł. Najnowszy wariant Parodontax Complete Protection dodatkowo zawiera stewię, dzięki czemu polecany jest także pacjentom chorującym na cukrzycę; Parodontax Complete Protection- lepszy smak, zdrowsze dziąsła.*

Corega to kluczowa marka dla pacjentów protetycznych. W swoim portfolio ma zarówno kremy mocujące (Corega Komfort, Corega Max Osłona, Corega Super Mocny), które dbają o komfort codziennego funkcjonowania pacjentów, ale także produkty przeznaczone do pielęgnacji protez zębowych w postaci tabletek Corega Tabs- codzienna pielęgnacja protezy: łagodna dla akrylu, bezwzględna dla bakterii i grzybów. W skład produktów do pielęgnacji wchodzi również pasta do protez Corega 2w1.                                                                                                     

GSK jest firmą z obszaru zdrowia, działającą w oparciu o przesłanki naukowe, skoncentrowaną na poprawianiu jakości życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej. Działa w trzech obszarach biznesowych: produkty farmaceutyczne, szczepionki i produkty ochrony zdrowia. W sumie w Polsce zatrudnia około 2000 pracowników. GSK Consumer Healthcare jest jedną z największych firm z obszaru produktów konsumenckich i zdrowotnych. GSK CH jest właścicielem znanych marek globalnych, takich jak Sensodyne, Voltaren, Theraflu, Paradontax, Panadol, Corega, Otrivin oraz lokalnych m.in. Rutinoscorbin. Działalność charytatywna jest ważna dla GSK, dlatego każdego roku firma organizuje szereg aktywności wspierających społeczności wykluczone. Wspólnie z organizacją Smile Train pomaga odzyskać uśmiechy dzieciom z rozszczepem podniebienia. Dzięki funduszom zebranym przez pracowników GSK na całym świecie udało się pomóc ponad 1500 pacjentom.

*w porównaniu do innych past Parodontax

PM-PL-PLD-20-00068

Menu