Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu firmę Polkard Bis Sp. z o.o., która samodzielnie istnieje na polskim rynku materiałów i urządzeń stomatologicznych od roku 1998. Przez ten czas firma wkroczyła w okres dynamicznego rozwoju – rozbudowując sieć sprzedaży na terenie całego kraju.

Od kilku lat tworzymy zespół wyspecjalizowanych pracowników, którzy są w stanie pomóc Państwu w uzyskaniu lepszych możliwości kompletowania najnowocześniejszego asortymentu, za pośrednictwem szeroko rozwiniętej gamy naszych produktów, które dzięki temu dostępne są dla każdego lekarza, i ze względu na wysoką jakość mogą spełniać wszystkie oczekiwania, nawet tych najbardziej wymagających.

Zapraszamy wszystkich pragnących zadbać kompleksowo o higienę jamy ustnej do złożenia wizyty w naszym nowym biurze handlowym w Olsztynie, które zostało otwarte przy ulicy Marka Kotańskiego 2.

Pragniemy też zasugerować, iż naszym stałym klientom oferujemy dogodne warunki płatności, korzystne rabaty i dowóz zakupionego towaru.

Jednocześnie wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszym klientów, zapraszamy na prezentację zastosowań materiałów, które prowadzone będą przez przedstawicieli wspomnianych wyżej firm.

Jeśli chcecie skorzystać z naszej oferty, prosimy o kontakt z naszym Biurem Handlowym. Zamówienia można złożyć zarówno w formie pisemnej – faksem, pocztą elektroniczną (e-mail: handel@polkardbis.pl, jak i telefonicznie, pod numerem tel. (89) 533 87 77.

Chcielibyśmy też Państwa serdecznie zaprosić na naszą nową stronę internetową www.polkardbis.pl, na której prezentujemy firmy, których jesteśmy jedynym importerem na rynku polskim.

Powyżej przedstawiliśmy Państwu nasze najnowsze propozycje kontaktowe, i teraz wszystko zależy od Was, abyście wybrali dla siebie tą najodpowiedniejszą. Przekonają się Państwo o tym podejmując współpracę z nami.

Menu