Laboratoria Farmaceutyczne Pierre Fabre zostały założone przez Pana Pierre Fabre w 1961 roku w Castres, na południu Francji.

Firma stała się ekspertem w dziedzinie higieny jamy ustnej. Posiada takie produkty jak Brand ELUDRIL – płyny do płukania jamy ustnej, ELUGEL – żel stomatologiczny z chlorheksydyną, specjalistyczne pasty do zębów – ELGYDIUM i całą gamę szczoteczek manualnych (specjalistycznych, dla osób dorosłych i dla dzieci).

ELGYDIUM to pasty do zębów dla całej rodziny zapewniające pełną higienę jamy ustnej. Produkty tej linii posiadają unikalny i dobrze znany składnik, Fluorinol®, związek fluoru opatentowany przez firmę Pierre Fabre i/lub diglukonian chlorheksydyny.

Fluorinol®, aminofluorek drugiej generacji uwalnia jony fluoru, które łączą się ze szkliwem pięć razy szybciej niż zwykły fluor mineralny, działając od pierwszej minuty kontaktu. Wspomaga on remineralizację szkliwa, wzmacnia je, zapewniając zębom odpowiednią ochronę.

ELUDRIL, ELUGEL i ELGYDIUM to wytwarzane od ponad 40 lat produkty wysokiej jakości do higieny jamy ustnej wyprodukowane we Francji oraz nowoczesne szczoteczki do zębów wyprodukowane w Europie. Produkty dostępne tylko w aptekach.

Jesteś higienistką / higienistą stomatologicznym? Szukasz nowych sposobów na zwiększenie swojej wiedzy? 

Jeśli tak, poznaj DARMOWĄ platformę edukacyjną powstałą w ramach współpracy Pierre Fabre Oral Care Poland z EDHF (European Dental Hygienists Federation).

Platforma jest dostępna w 26 krajach, zawiera najwyższej jakości wiedzę przygotowaną przez naszych specjalistów specjalnie dla Ciebie! Już teraz dostępne 4 nowe moduły o zmianach tkanek miękkich! 

Zarejestruj się już dziś: https://www.oh2courses.eu/

Więcej informacji o produktach Pierre Fabre Oral Care na stronach:

www.naserioousmiechu.pl,

www.eludril.pl,

www.elugel.pl,

www.elgydiumedukacyjna.pl,

www.elgydiumantiplaque.pl

oraz www.perioblock.pl

Menu